2014-11-24

Mistrz słownictwa

Od początku września 2014r. w szkole podstawowej p. Agnieszka Socha i p. Dąbrówka Olejnik prowadzą całoroczny Szkolny Konkurs Języka Angielskiego pt: „ Mistrz Słownictwa”.
Codziennie uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej poznają jedno angielskie słówko. Słówka ułożone są tematycznie: dom, praca, szkoła, człowiek, życie rodzinne i towarzyskie, zdrowie, święta. Raz w tygodniu uczniowie piszą kartkówkę ze słówek poznanych w minionym tygodniu.
Konkurs składa się z 3 etapów. W piątek, 21 listopada, zakończył się I etap konkursu.
Oto nazwiska uczniów, którzy od początku roku szkolnego zapamiętali najwięcej słówek: Filip Kopiel, Aleksandra Kruszyńska, Bartek Socha, Sara Kubala, Oskar Snoch, Nadia Caban, Sara Gorczyńska, Patryk Górnowski, Zofia Haratyk, Tomek Kotliński, Martyna Nowak, Anna Radka, Monika Stańczyk, Julia Wierzbicka, Klaudia Ziółek, Wiktoria Pietrzak, Wiktoria Rudzka, Julia Nowicka, Marta Ciba, Nikola Cyran, Angelika Wiśniewska.
Gratulujemy!

Na koniec roku szkolnego 2014/2015 za pomocą testu wyłonimy z klas IV – VI trzy osoby, które zapamiętały największą ilość angielskich słów. Zwycięzcom  zostaną wręczone nagrody.