2014-12-15

Spotkanie Przedświąteczne

Corocznie w grudniu organizowany jest w naszej szkole Kiermasz Świąteczny. W tym roku - po konsultacjach z rodzicami, uczniami i nauczycielami -  została zmieniona formuła kiermaszu - nazwaliśmy go Spotkaniem Przedświątecznym.
Program imprezy był bardzo bogaty: rodzice, uczniowie i nauczyciele w ramach Projektu „Szkoła Współpracy” przygotowali przedstawienie „Opowieść Wigilijna” (zobacz relację), uroczyście podsumowano projekt „Fundamenty przyszłości – tandemowe warsztaty rodzinne” (zobacz relację), szkoła podstawowa zaprosiła uczestników spotkania  na pyszne wypieki do „kawiarenki na słodko”, gimnazjum oferowało potrawy wigilijne w „kawiarence na słono”. Kartki, stroiki i ozdoby świąteczne można było zakupić na stoiskach szkolnego koła Caritas oraz Świetlicy Środowiskowej.
W tym dniu odbyły sie również zebrania rodziców, na których najważniejszym punktem była informacja wychowawcy o przewidywanych śródrocznych ocenach  niedostatecznych.