2015-03-06

Ale jaja- lekcja otwarta w klasie I c

W piątek, 6 marca, klasa Ic ze szkoły podstawowej zaprezentowała swoje umiejętności manualne na lekcji otwartej.
W czasie zajęć dzieci pracowały na styropianowych jajkach, a ich zadaniem było ozdobienie w dowolny sposób tychże jajek. Uczniowie mieli do dyspozycji paski kolorowej bibuły oraz paski flizelinowe, szpilki zakończone kolorowymi koralikami, cekiny w różnych kształtach.
Dzieci napracowały się niesamowicie. Ich marzeniem było, aby każde jajko różniło się od pozostałych i było niepowtarzalne. Efekty ich pracy można podziwiać na zdjęciach lub w klasie, w której są ozdobą.
Na kolejnych zajęciach wspólnie będziemy ozdabiali styropianowe jajka kolorowymi włóczkami, muliną, nićmi lub kordonkiem.