2015-04-13

Maciek najlepszy w powiecie!

W sobotę, 11 kwietnia., na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu, przeprowadzone zostały eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Uczestniczyły w nich dwie trzyosobowe drużyny z naszej szkoły.
Z siedmiu gmin powiatu kołobrzeskiego do eliminacji powiatowych zakwalifikowało się 31 uczestników. Rywalizowali oni w  trzech grupach wiekowych: szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne i szkoły ponadgimnazjalne.
W kategorii szkół gimnazjalnych najlepszy wynik osiągnął uczeń naszego gimnazjum - Maciej Michalak i to on będzie reprezentował powiat kołobrzeski w eliminacjach wojewódzkich turnieju.
To kolejny sukces Maćka - w poprzednim roku reprezentował nasz powiat w kategorii szkół podstawowych.

Serdeczne gratulacje oraz powodzenia w etapie wojewódzkim!