Wizyta Szczepana

17 września uczniowie klas I-III i klas IV zostali zaproszeni na pokaz Centrum Tańca Szczepan - „Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier“. Szkoła ta realizuje program pod patronatem MEN, który ma na celu naukę właściwego zachowania młodego człowieka poprzez grupową zabawę, taniec i naukę podstawowych zasad dobrego wychowania.
Dzieci brały udział w tanecznej przygodzie z bohaterami bajki ,,Minionki’’ w świecie dobrych manier. Pokaz miał na celu propagowanie właściwych zachowań w różnych sytuacjach życiowych związanych z prawidłową relacją w stosunku do rówieśników oraz starszych, bezinteresownej pomocy, życzliwości, szacunku, poszanowania autorytetów, a także nawyku estetycznego, zdrowego i aktywnego sposobu życia.
Jak zwykle zabawa była przednia i dzieciom bardzo podobał się pokaz.