Pokaz mody nauczycielskiej

W humorystycznej i miłej atmosferze uczniowie klas 4-6 zorganizowali apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
13 października mała sala gimnastyczna zamieniła się w wybieg dla modelek i modeli, prezentujących modę dla nauczycieli z okazji ich święta. Uczniowie zaprezentowali najnowszą kolekcję strojów dla każdego nauczyciela, zaprojektowanych przez „światowej sławy projektanta z Paryża”- Mateusza de Olejnik. Prowadzące apel - Marta Walkowiak wraz z Karoliną Drewniak - przedstawiły humorystyczny opis nauczycieli i uczniów.
Na koniec uczniowie zaśpiewali nauczycielom piosenkę „Wyśpiewać dziś chcemy Wam życzenia”.
Do życzeń włączył się także Samorząd Uczniowski klas 4-6 oraz Rada Rodziców. Przewodniczący Rady Rodziców - Grzegorz Pytloch - złożył dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia.