Kwestowali na hospicjum

1 listopada na cmentarzu w Ustroniu Morskim kilkunastu wolontariuszy z Gimnazjum im. Orła Białego wraz z wychowawcami wzięło udział w zbiórce pieniędzy, z której dochód zostanie przeznaczony na budowę Hospicjum w Kołobrzegu. Wolontariuszami byli uczniowie: Sara Gorczyńska, Iza Szczepaniak, Nadia Caban, Tomek Kotliński, Patrycja Marciniak, Sara Kubala, Julia Wincza, Adam Szocik, Remigiusz Kręglewski, Malwina Piekarz, Daniel Makowski, Andrzej Ziółkowski, Nikola Siwińska, Aleksandra Brzózka, Julia Bałtruszis, Olga Marciniak i Wiktoria Puczyńska oraz wychowawcy: Elżbieta Rutkowska, Lidia Koźmińska, Renata Malinowska, Agnieszka Porożyńska i Hanna Caban. Uczniowie w charakterystycznych koszulkach z logo hospicjum zachęcali do wrzucania pieniędzy do puszek, w zamian za datki wręczali symboliczne pudełka zapałek. Słoneczna pogoda sprzyjała prowadzeniu zbiórki, udało się zebrać kwotę 1262 zł. Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom, którzy wspomogli kwestę na cmentarzu.