Eliminacje do "Mam Talent"

W dniu dzisiejszym odbyły się eliminacje do Szkolnego Konkursu „Mam Talent”. W eliminacjach brali udział uczniowie klas 1-3 oraz 4-6, którzy prezentowali swoje talenty w dziedzinach: śpiew, taniec, gra na instrumencie i uzdolnienia plastyczne.
Do finału, który odbędzie się 25 listopada 2015r. o godz. 12.30 w świetlicy szkolnej zakwalifikowali się następujący uczniowie:
z klas 1-3
Bernadetta Cap, Anastazja Olejnik, Oliwia Pączek, Magdalena Bartczak, Zuzanna Bolechowska, Angelika Plesiak, Nikola Pączek, Julia Krupa, Magdalena Okińczyc, Roksana i Sara Hofman, Marcelina Kaczmarek, Amelia Klukowska, Aleksandra Windorpska, Joanna Sudnikowicz, Oliwia Drewniak, Weronika Walkowiak, Maria Cholewińska, Oliwia Piekarz i Laura Pietrzak.
z klas 4-6
Marta Ciba, Maria Lewandowska, Mateusz Olejnik, Zuzanna Pytloch i Paweł Tomoń.
Życzymy powodzenia w konkursie finałowym!