Dyskoteka Andrzejkowa

25 listopada odbyła się szkolna dyskoteka „Andrzejkowa” dla klas 4-6 wraz z otrzęsinami dla uczniów klas czwartych.
Najmłodsi uczestnicy dyskoteki musieli wykazać się sprawnością fizyczną w konkurencji z torem przeszkód.  Wśród chłopców najlepszy wynik osiągnął Mateusz Olejnik z kl. IV a, a wśród dziewcząt- Kaja Sola z kl. IV b.
Organizatorzy ogłosili również konkurs na króla  i królową balu. W tej konkurencji zwyciężyli Zuzanna Jermakowicz z kl. VI oraz Robert Żolik z kl. V b. Nagrody dla zwycięzców ufundował Samorząd Uczniowski.
Oprócz konkursów i tańców, każdy mógł dowiedzieć się co czeka go w przyszłości. Każda klasa przygotowała wróżby andrzejkowe. W przerwie można było udać się na słodki poczęstunek.
Wszyscy znakomicie się bawili i nie możemy się już doczekać kolejnej imprezy!