Ferie w Muszynie

Czterdziesto dwu osobowa grupa dzieci i młodzieży z gminy Ustronie Morskie w terminie od 28.01. – 08.02.2016 r. przebywała w Muszynie na obozie sportowo – rekreacyjnym zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy „Sokół”. Uczestnicy obozu głównie uczyli się i doskonalili umiejętności narciarskie. Oprócz zabawy na stokach, w programie wypoczynku znalazły się wyjścia na lodowisko, trening na nartach biegowych, wycieczki z przewodnikiem po Muszynie i Krynicy – Zdrój, a także wyjazd do aqua parku do słowackiego miasta Poprad oraz Strybskiego Plesa. Nie zabrakło dyskotek, konkursów plastycznych i piosenkarskich. Uatrakcyjnienie i bogaty program wyjazdu dzieci i młodzieży możliwy był dzięki finansowemu wsparciu Gminy Ustronie Morskie w formie dotacji przeznaczonej dla UKS Sokół i zadania jakim była organizacja zimowiska. Dziękujemy również  panom Dariuszowi Stegienta i Robertowi Radka za uzupełnienie baku autokaru 300 litrami paliwa oraz panu Julianowi Rosińskiemu za zakup jabłek dla uczestników wyjazdu.
Za okazałą pomoc zarząd klubu składa serdeczne podziękowania.