Awansowali do finału wojewódzkiego

Na terenie parku w Ustroniu Morskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady. Organizatorami zawodów byli: Zespół Szkół w Ustroniu Morskim, Uczniowski Klub Sportowy ,,Sokół” Ustronie Morskie i Kołobrzeski Szkolny Związek Sportowy.
W biegach uczestniczyło 64 uczniów szkół podstawowych (34 dziewczęta i 30 chłopców) oraz 86 uczniów gimnazjum (34 dziewczęta i 52 chłopców) reprezentujących szkoły powiatu kołobrzeskiego.
Czworo naszych reprezentantów wywalczyło prawo udziału w finale wojewódzkim, który odbędzie się 13 kwietnia w Policach. Do dalszego etapu awansowali: Robert Żolik (III miejsce w rywalizacji chłopców szkół podstawowych), Julia Szubert (II miejsce w rywalizacji gimnazjalistek na krótszym dystansie), Dawid Adamczyk (II miejsce w rywalizacji gimnazjalistów na dłuższym dystansie) i Daniel Makowski (piąte miejsce w rywalizacji gimnazjalistów na krótszym dystansie).
Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.
Serdecznie gratulujemy!