Sukces w Powiatowym Turnieju BRD!

Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Dygowie  był gospodarzem 39 edycji Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych rywalizowała i wykazywała się wiedzą oraz umiejętnościami w zakresie niemal wyczynowej jazdy na dwóch kółkach, a także znajomości przepisów ruchu drogowego oraz udzielaniu pierwszej pomocy.
Niepokonane okazały się teamy z naszej szkoły przygotowane przez p. Tadeusza Winnika!
Uczniowie szkoły podstawowej w składzie: Wiktoria Rudzka, Nikola Liszka Robert Żolik, Kuba Węclewski zajęli drużynowo I miejsce!
Nikola Liszka zdobyła I miejsce, a Wiktoria Rudzka III miejsce w klasyfikacji indywidualnej w turnieju, w nagrodę otrzymały rowery, a dodatkowo za najlepiej rozwiązany test z wiedzy z przepisów ruchu drogowego zajmując indywidualnie I i II miejsce otrzymały nagrody rzeczowe.
Również uczniowie gimnazjum w składzie: Julia Wincza, Daniel Makowski i Maciej Michalak zajęli drużynowo I miejce, natomiast w konkurencji indywidualnej Julia Wincza uklasyfikowała się na I miejscu doskonale rozwiązując trudny test wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Zwycięskie drużyny, za zajęcie pierwszych trzech miejsc otrzymały także dyplomy i puchary.
Organizatorem tegorocznego turnieju była Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu.

Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu naszych drużyn - serdecznie gratulujemy!

Zwycięzcy etapu powiatowego w kategorii szkół podstawowych już 13 maja, a w kategorii gimnazjum - 20 maja rywalizować będą podczas Rejonowego Turnieju BRD w Koszalinie.