Dzień Dziecka w naszej szkole

Dzień Dziecka rozpoczął się od niespodzianki - przed szkołą stał sam Pan Sołtys Ustronia Morskiego wraz z przedstawicielami Rady Sołeckiej, którzy częstowali każde dziecko słodkim upominkiem.
Kolejną atrakcją dla najmłodszych uczniów był spektakl „Kruszynka” przygotowany przez seniorów skupionych w grupie wokalno-teatralnej „Złota Rybka” działającej przy GOK w Ustroniu Morskim. Młoda publiczność była zachwycona wartką akcją przedstawienia, strojami i profesjonalną grą aktorów.
Dzień Dziecka na sportowo, gra terenowa gimnazjalistów, a także udział w akcji „Jabłko czy cytryna”, to kolejne atrakcje dzisiejszego dnia.
Rodzice i wychowawcy także sprawili radość dzieciom zapraszając je na klasowe lody, gofry, desery.
Wszystkim dzieciom - tym dużym i tym małym - życzymy, aby codziennie spotykało Was coś miłego i dobrego!