Lato, lato, lato czeka…

Przekazaniem sztandaru szkoły, pocztowi sztandarowemu z klas piątych przez poczet z klas szóstych, rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas IV – VI. Świadectwa z wyróżnieniem odebrało 44 uczniów, a tytuł Prymusa roku szkolnego 2015/2016 przypadł aż czterem uczennicom, które uzyskały tę samą najwyższą średnią ocen 6,0, co oznacza, że z każdego przedmiotu otrzymały na koniec roku ocenę celującą. Prymuskami zostały: Maria Lewandowska, Nikola Lipska i Sonia Staszak z klasy 4a oraz Marta Walkowiak z klasy 6a, Marta otrzymała ten tytuł już po raz czwarty. Nagrody Dyrektora otrzymali także uczniowie, którzy uzyskali najwyższy wynik na Sprawdzianie, byli to: Marta Walkowiak, Karina Wachowicz i Rafał Kubiak. Rada Rodziców nagrodziła uczniów, którzy wykazali się 100% obecnością w ciągu całego roku szkolnego 2015/2016. Statuetki otrzymali: Igor Krakowski, Aleksandra Sałach, Jakub Kisiel i Rafał Kubiak. Listy gratulacyjne z rak Dyrektora Zespołu Szkół odbierali także rodzice najlepszych uczniów. Nagrodzono także najlepszych sportowców szkoły podstawowej, tytuł Sportowca roku otrzymał Robert Żolik.  Piosenką „Lato, lato…” uczniowie klas IV – VI pożegnali szkołę, a po słowach Dyrektor Marioli Ostrowskiej „rok szkolny 2015/2016 uważam za zakończony” rozległy się wiwaty i gromkie brawa.