2016-12-27

Świąteczne spotkanie w gimnazjum

Podobnie jak w roku ubiegłym wszyscy uczniowie i nauczyciele gimnazjum spotkali się przy wspólnym stole, by razem kolędować i cieszyć się z nadchodzących świąt. „Wierszem staroświeckim” Jana Twardowskiego spotkanie rozpoczęła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Martyna Kudlińska, która  złożyła wszystkim świąteczne życzenia i zaprosiła klasy do śpiewania przygotowanych kolęd i pastorałek. Życzenia uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły złożyła dyrektor Mariola Ostrowska. W dobry nastrój wprawiły wszystkich pyszne ciasta i pierogi, które znalazły się na świątecznie udekorowanym stole. Rozstaliśmy się, życząc sobie świąt pełnych ciepła i blasku i tego, by nadchodzący 2017 rok przyniósł nam jak najwięcej szczęśliwych chwil.