Dzień Pluszowego Misia

27 listopada w świetlicy szkolnej odbyły się obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Wszyscy uczniowie klas I – III wykonali  prace plastyczne, z których stworzona została szkolna wystawa. W ramach obchodów uczniowie wysłuchali krótkiej historii święta oraz opowiadania „Mały zielony miś”. Następnie wspólnie zaśpiewali piosenkę „Kubuś Puchatek”, a uczniowie klasy III b odczytali fragment książki „Kubuś Puchatek” z podziałem na role. Na zakończenie uczniowie mieli okazję obejrzeć prace wszystkich dzieci oraz zapoznać się z wystawą książek „Miśki i niedźwiedzie w literaturze dziecięcej”. We wspólne świętowanie włączyła się również grupa przedszkolna „Kubusie Puchatki”. Obchody uroczystości przygotowały: p. Danuta Lewosińska, p. A. Bińkowska, p. A. Szostek.