Zagłosuj na Julię

Uczennica naszej szkoły – Julia Iwan, została zgłoszona do plebiscytu Gazety Kołobrzeskiej w kategorii Sportowa Nadzieja Roku. Głosować na Julię można wysyłając kupon z Gazety Kołobrzeskiej lub sms pod numer 71051 o treści SNR.6, a także lajkując zdjęcie Julii, SNR.6, na profilu FB Gazety Kołobrzeskiej - album, Sportowa Nadzieja Roku. Julia trenuje karate piąty rok w klubie Buntai w Kołobrzegu. W 2017 r. reprezentowała Polskę w Mistrzostwach Europy w Berlinie, gdzie zajęła IV miejsce. Dwanaście razy brała udział w zawodach o randze międzynarodowej, startowała również w zawodach ogólnopolskich i wojewódzkich olimpiadach. Na najwyższym podium stanęła ponad 30 razy, łącznie zdobyła 56 medali. Zatem zachęcamy do głosowania!