Wyniki konkursu "Wokół symboli narodowych"

W III edycji konkursu „Wokół symboli narodowych” przeprowadzonego 10 listopada 2017r. udział wzięło 2202 uczniów z 99 szkół województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Konkurs zorganizowany był w dwóch kategoriach wiekowych – osobno dla klas pierwszych oraz wspólnie dla klas drugich i trzecich. W naszej szkole w konkursie udział wzięło 20 uczniów klas 1-3.  Miło nam poinformować, że w kategorii klas pierwszych II  miejsce  zajęli: Lena Przybysz, Kacper Szwed i Filip Tomczyk – wszyscy z klasy 1 c; III miejsce w kategorii klas drugich i trzecich zajęli : Aleksandra Windorpska i  Aleksy Stańczak –z klasy 3b.

Dyplomy i nagrody dla laureatów oraz dyplomy i upominek dla wszystkich uczestników zostaną wręczone po feriach na apelu podsumowującym I semestr nauki. Wszystkim serdecznie gratulujemy.