Podziękowanie
Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym ofiarodawcom, którzy od 17 lat wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazując talony
i upominki rzeczowe na organizację loterii fantowej. W tym roku udało się zebrać kwotę 6.916 zł.
1. ALTE FARM - p. Barbara Britzen, Rusowo 57
2. Park linowy Gibon - ul. Spokojna 1
3. Gabinet dentystyczny - p. Katarzyna Suchodolska , Ośrodek Zdrowia
4. Salon fryzjersko - kosmetyczny - p. Maria Żymańczyk
5. Studio Makijażu w Kołobrzegu - p. Małgorzata Graczyk , Kołobrzeg
6. Atelier Fryzjerskie - p. E. Łukasiewicz
7. O.W. Madamaku w Sianożętach - ul. Lotnicza 2c
8. Splat-Shot Paintball – Natalia Dymańska , Grąbnica 2
9. Grant S.A. SKY PARK - Kukinka
10. Gabinet weterynaryjny Pazurek - p. Agnieszka Cios
11. Sklep Wielobranżowy - p. Waldemar Bielec
12. Sklep Wielobranżowy Chata Polska - ul. Wojska Polskiego 17
13. P.H.U. Anna M. - ul. Chrobrego 20
14. PB Dariusz Stegienta Stacja Paliw - ul. Kołobrzeska 1a
15. Sklep Wielobranżowy NIKA - p. Monika Bijata
16. KAPELA CAFE - p. Tomasz Kapela, Koszalin
17. ICA POLSKA GROUP- Oddział Koszalin
18. CALAMUS art. biurowe i papiernicze - A.B Olewińscy, Malechowo 3
19. Sprzedaż Ryb Wędzonych u Juliana - p. Julian Rosiński, ul. Chrobrego 63
20. Piekarnia / Cukiernia BRAVO - ul. Kołobrzeska 9
21. Lawendowy Zawrót Głowy - p. Olga Sroka
22. Kwiaciarnia - p. M. Pindel
23. Fundacja Na przekór Przeciwnościom p. Jacek Pawłowski - psycholog
24. Learning Center Szkoła Językowa z Koszalina
25. Zakład mechaniki pojazdowej i wulkanizacji - ul. Koszalińska 6
26. Auto-Serwis - p. R. Skrzypkowiak , Borkowice 5A
27. Restauracja Kabaczek - p. Szpak
28. Caffe Ambrozja - p. Beata Grzegorz Męch
29. Lodziarnia - p. Teresa i Mirosław Szymanek-
30.Lodziarnia Vincento - ul. Bolesława Chrobrego 30a
31. Kawieranka Avonlea - ul. B. Chrobrego 3
32. Kawiarnia Fregata - p. B. Azarko
33. Cafe Bar Małgosia - p. M. Hawańczak , CSR Helios
34. Beach Bar Max - ul. Kościuszki 18
35. O. W. „Gacek” p. Iwona Kołakowska - ul. Spokojna 4
36. Pizzeria Amadeusz - p. Alicja i Jerzy Oleszczuk
37. Pizzeria Lazur - p. M. Jabłoński
38. Pizzeria Fiszerija - ul. Wiejska 2
39. Pizzeria u Patrycji - p. M. Szydłowski, Sianożęty
40. Smażalnia Ryb , Lodziarnia Delfinek - ul. Nadbrzeżna 3A
41. Przystań Smażalnia Ryb / Pizzeria - Promenada
42. Restauracja Kabaczek - p. Szpak
43. Restauracja Molo Busola - Molo
44. Restauracja, Bar Pestka - ul. Wiejska 2
45. HOTEL Wodnik - ul. Kościuszki 5
46. Ośrodek Leczniczo – Rehabilitacyjny „Klimczok” – ul. Okrzei 1
47. O.R.W. „Zagłębie” Ośrodek Rehabilitacyjny– ul. Bogusława IV
48. HOTEL SKAL - ul. Chrobrego 80
49. HOTEL Grand Kapitan - ul. Spokojna 6
50. INTERFERIE Cechsztyn- ul. Chrobrego 58
51. HOTEL Lambert Medical SPA - ul. Kościuszki 14
52. O.R.W. Bursztynowe Wzgórze w Sianożętach - p. Haratyk
53. Cztery Pory Roku s.c. Hotelik - ul. Rolna 16
54. Rodzice uczniów i uczniowie
55. Mieszkańcy gminy Ustronie Morskie