Wiosenne Zawody Pływackie "Helios 2018"
W dniu 12.03.2018 roku w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Helios” odbyły się Wiosenne Zawody Pływackie „Helios 2018” – Mistrzostwa Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim zorganizowane przez Szkołę Podstawową w Ustroniu Morskim, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim oraz Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Ustronie Morskie przy zaangażowaniu szerokiej grupy rodziców. Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały medale i dyplomy. Nagrody rzeczowe za najwartościowsze wyniki w zawodach ufundowane zostały przez Zakład Złotniczy „Klejnot” Państwa Hofman.
Dziesięć najwartościowszych wyników zawodów na dystansie 50 m w przeliczeniu na punkty, które pozwalają na porównanie wszystkich wyników uwzględniając styl, wiek czy płeć.
1. HOFMAN ROKSANA – styl dowolny – 32,60 – 556 pkt.
2. KOTLIŃSKI TOMASZ – styl dowolny – 27,73 – 512 pkt.
3. KLIMOROWSKA JUSTYNA – styl grzbietowy – 39,22 – 459 pkt.
4. CIBA MATEUSZ – styl dowolny – 37,40 – 442 pkt.
5. MAKOWSKA MARIA – styl dowolny – 34,53 – 435 pkt.
6. PYTLOCH ZUZANNA – styl dowolny – 33,08 – 374 pkt.
7. WINDORPSKA ALEKSANDRA – styl dowolny – 42,77 – 298 pkt.
8. ZAJĄC KRZYSZTOF – styl dowolny – 34,04 – 251 pkt.
9. BARTCZAK MAGDALENA – styl dowolny – 40,69 – 245 pkt.
10. ZAJĄC MAŁGORZATA – styl klasyczny – 53,95 – 226 pkt.
Najlepsze wyniki w poszczególnych wyścigach:
Konkurencja 1: dziewczęta – 25 m – styl grzbietowy – rocznik 2010 i mł.:
1. KOTLIŃSKA JULIA 0:28,59
2. MĘCH OLGA 0:33,02
3. ZATORSKA ZUZANNA 0:40,22
Konkurencja 2: chłopcy – 25 m – styl grzbietowy – rocznik 2010 i mł.:
1. MAŁYSZEWICZ KAMIL 0:33,04
2. MATEJEK KACPER 0:35,88
3. BARTCZAK BORYS 0:39,50
Konkurencja 3: dziewczęta – 25 m – styl grzbietowy – rocznik 2009:
1. SURDYK OLIWIA 0:21,12
1. WINDORPSKA ALEKSANDRA 0:22,27
3. DUDEK MAJA 0:26,56
Konkurencja 4: chłopcy – 25 – styl grzbietowy – rocznik 2009:
1. STRUSZCZAK BORYS 0:23,09
2. ŻEROMSKI JAKUB 0:24,33
3. WRÓBLEWSKI DAWID 0:24,35
Konkurencja 5: dziewczęta – 25 m – rocznik 2008:
1. ZAJĄC MAŁGORZATA 0:20,85
2. HOFMAN SARA 0:21,31
3. BARTCZAK MAGDALENA 0:21,82
Konkurencja 6: chłopcy – 25 m – rocznik 2008:
1. DUDEK SAMMY 0:24,69
Konkurencja 7: kl. I – III dz – 50 m – styl dowolny – roczniki 2010 – 2008:
1. BARTCZAK MAGDALENA 0:40,69
2. HOFMAN SARA 0:41,29
3. WINDORPSKA ALEKSANDRA 0:42,77
Konkurencja 8: kl. I – III ch – 50 m – styl dowolny – roczniki 2010 – 2008:
1. CIBA MATEUSZ 0:37,40
2. DUDEK SAMMY 0:47,83
3. ŻEROMSKI JAKUB 0:53,18
3. RYMASZEWSKI IGOR 0:53,18
Konkurencja 9: kl. I – III dz – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2010 – 2008:
1. ZAJĄC MAŁGORZATA 0:53,95
2. SURDYK OLIWIA 0:59,65
Konkurencja 10: kl. I – III ch – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2010 – 2008:
1. CIBA MATEUSZ 0:52,75
2. WRÓBLEWSKI DAWID 1:17,24
Konkurencja 11: kl. IV – VI dz – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2007 – 2005:
1. KLIMOROWSKA JUSTYNA 0:39,03
2. BIELAK MARCELINA 0:42,73
3. PIETRZAK LAURA 0:45,38
Konkurencja 12: kl. IV – VI ch – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2007 – 2005:
1. ZAJĄC KRZYSZTOF 0:40,54
2. RADKA PIOTR 0:48,30
3. ŚWIECKI MATEUSZ 0:48,53
Konkurencja 13: kl. VII SP – II – III Gim. ch – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2007 – 05:
1. SŁOTWIŃSKI BARTOSZ 0:56,20
2. SARABAN TYMOTEUSZ 1:01,94
3. WICHNIEWICZ PATRYK 1:12,44
Konkurencja 14: kl. VII SP – II – III Gim. dz – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2002 – 04:
1. LIPSKA ALEKSANDRA 0:53,29
2. MARTA KUCHARYCZ 1:01,60
Konkurencja 15: kl. IV – VI dz – 50 m – styl dowolny – roczniki 2007 – 2005:
1. HOFMAN ROKSANA 0:32,60
2. PYTLOCH ZUZANNA 0:33,08
3. MAKOWSKA MARIA 0:34,53
Konkurencja 16: kl. IV – VI ch – 50 m – styl dowolny – roczniki 2007 – 2005:
1. ZAJĄC KRZYSZTOF 0:34,04
2. KUBIAK DAMIAN 0:35,00
3. ŚWIECKI MATEUSZ 0:42,44
Konkurencja 17: kl. VII SP – II – III Gim. dz – 50 m – styl dowolny – roczniki 2002 – 04:
1. OLESZCZUK MARTA 0:48,56
2. ZASADA PATRYCJA 0:49,03
3. LIPSKA ALEKSANDRA 0:52,01
Konkurencja 18: kl. VII SP – II – III Gim. ch – 50 m – styl dowolny – roczniki 2002 – 04:
1. KOTLIŃSKI TOMASZ 0:27,73
2. JABŁOŃSKI KACPER 0:45,63
3. WARDZIŃSKI DAWID 0:50,65
Konkurencja 19: kl. IV – VI dz – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2007 – 2005:
1. MAKOWSKA MARIA 0:48,20
2. SZKLARSKA ANIELA 0:59,22
Konkurencja 20: kl. IV – VI ch – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2007 – 2005:
1. WOLNIEWICZ KAROL 0:51,96
Konkurencja 21: kl. VII SP – II – III Gim. dz – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2002 – 04:
1. ZASADA PATRYCJA 0:58,66
2. WACHOWICZ KARINA 1:01,21
Konkurencja 22: kl. VII SP – II – III Gim. ch – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2002 – 04:
1. SARABAN TYMOTEUSZ 1:10,79
Konkurencja 23: kl. IV – VI dz – 50 m – styl motylkowy – roczniki 2007 – 2005:
1. HOFMAN ROKSANA 0:41,02
2. PYTLOCH ZUZANNA 0:41,23
3. KLIMOROWSKA JUSTYNA 0:43,31
Konkurencja 24: kl. IV – VI ch – 50 m – styl motylkowy – roczniki 2007 – 2005:
1. KUBIAK DAMIAN 0:44,65
2.WOLNIEWICZ KAROL 0:53,00
Konkurencja 25: kl. VII SP – II – III Gim. dz – 50 m – styl motylkowy – roczniki 2002 – 04:
1. WACHOWICZ KARINA 1:11,03
2. LIPSKA ALEKSANDRA 1:34,11
Konkurencja 26: kl. VII SP – II – III Gim. dz – 50 m – styl motylkowy – roczniki 2002 – 04:
1. KOTLIŃSKI TOMASZ 35,84
2. WĘCLEWSKI KUBA 1:05,40