Sportowiec roku szkolnego 2017/2018

Od kilkunastu lat nagradzamy uczniów - sportowców szkoły za udział w zawodach, w których reprezentują naszą szkołę. Pretendentów do najwyższych pozycji - pierwszej "dziesiątki" w minionym roku było bardzo wielu, co wskazuje na duże zainteresowanie sportem szczególnie w grupie - rocznik 2005 i mł. Regulamin konkursu (dostępny na stronie szkoły) nie uwzględnia punktów za reprezentowanie klubów sportowych. Dlatego też m. in. na dalszych pozycjach lub poza pierwszą dziesiątką znaleźli się sportowcy, którzy w barwach swoich klubów zdobywali medale mistrzostw województwa, Polski czy Europy. Gratulujemy wszystkim sportowcom i ich rodzicom osiągniętych wyników oraz dziękujemy za ogromne zaangażowanie. W konkursie na „Najlepszego ucznia – sportowca Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim” w roku szkolnym 2017/2018  w pierwszych „dziesiątkach” znaleźli się:

kategoria – rocznik 2005 i mł.

1 miejsce: Maria Makowska
2 miejsce: Justyna Klimorowska
3 miejsce: Damian Kubiak
4 miejsce: Laura Pietrzak