Mikołajki w naszej szkole

Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już w naszej szkole. Kolorowe choinki, blask lampek, świąteczne dekoracje w salach i na korytarzach.
6 grudnia każdy kto mógł, ubrał się na czerwono i założył mikołajową czapkę. Najmłodsi uczniowie z utęsknieniem i niecierpliwością czekali na Świętego Mikołaja. Niektóre dzieci odwiedził w szkole i przyniósł prezenty, inne pojechały na spotkanie z nim, które odbyło się w Pomeranii, jeszcze inne z okazji Mikołajek obejrzały w kołobrzeskim kinie film „Dziadek do orzechów. W klasach, w których zagościł Mikołaj, uczniowie otrzymali słodkie niespodzianki oraz upominki.