Rozkład jazdy gimbusa
TRASA AUTOBUSU SZKOLNEGO:
POWRÓT
12:50
Autobus 1:
Szkoła – basen – Marynarki Wojennej – Gwizd przejazd – Koszalińska – Kołobrzeska – Olszyńska – Olszyna Rolna – Sianożęty Kwiatowa – Sianożęty rondo – Poranna – Ku Słońcu 8 – Kukinka – AjexPol – Kukinia Koral – Kukinia staw – Kukinia przystanek – Rusowo transformator – Rusowo górka – Rusowo centrum – Malechowo – Widokowa
13:40
Autobus 1:
Szkoła – basen – Marynarki Wojennej – Gwizd – Grąbnica – Poranna – Kołobrzeska – Olszyńska – Olszyna Rolna – Sianożęty Kwiatowa – Sianożęty rondo
Autobus 2:
Szkoła – Basen – Koszalińska – Ku Słońcu 8 – Kukinka – AjexPol – Kukinia Koral – Kukinia staw – Kukinia przystanek – Rusowo Transformator – Rusowo Górka – Rusowo centrum – Malechowo – Widokowa
14:35
Autobus 1:
Szkoła – basen – Marynarki Wojennej – Gwizd – Grąbnica – Poranna – Kołobrzeska – Olszyńska – Olszyna Rolna – Sianożęty Kwiatowa – Sianożęty rondo
Autobus 2:
Szkoła – Basen – Koszalińska – Ku Słońcu 8 – Kukinka – AjexPol – Kukinia Koral – Kukinia staw – Kukinia przystanek – Rusowo Transformator – Rusowo Górka – Rusowo centrum – Malechowo – Widokowa
15:30
Autobus 1:
Szkoła – basen – Marynarki Wojennej – Gwizd przejazd – Koszalińska – Kołobrzeska – Olszyńska – Olszyna Rolna – Sianożęty Kwiatowa – Sianożęty rondo – Poranna – Ku Słońcu 8 – Kukinka – AjexPol – Kukinia Koral – Kukinia staw – Kukinia przystanek – Rusowo transformator – Rusowo górka – Rusowo centrum