2019-05-27

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH wystartował!

Za nami pierwsza impreza zorganizowana przez Szkołę Podstawową w Ustroniu Morskim i Uczniowski Klub Sportowy "Sokół" w ramach XI EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU dla WSZYSTKICH. Ze względów bezpieczeństwa zrezygnowano z biegu na 60 m, gdyż mokra nawierzchnia do biegu sprinterskiego mogłaby być powodem poważnych kontuzji. Drugą część programowego dwuboju lekkoatletycznego - bieg na 600 metrów rozegrano już przy pięknej, słonecznej pogodzie. W osobnej rywalizacji dziewcząt i chłopców w czterech kategoriach wiekowych mistrzami Gminy Ustronie Morskie zostali:

1) rocznik 2011 i mł.: Alicja Dzik i Przemysław Walkowiak

2) roczniki 2009 - 2010: Zuzanna Zatorska i Antoni Klukowski

3) roczniki 2006 - 2008: Roksana Hofman i Sammy Dudek

4) roczniki 2003 - 2005: Kamila Kameduła i Jakub Kisiel.

Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najlepsze "trójki" biegaczy medale i zaproszenia do miejscowych kawiarenek. Organizatorzy zawodów serdecznie dziękują właścicielom punktów gastronomicznych za zaproszenia na słodkości:

Państwu Męch "Cafe Ambrozja"

Pani Pawłowskiej "Avonlea Garden Cafe"

Państwu Rejbo "GOFRY - LODY"

Państwu Sola "Cafe Solap"

Państwu Sola "Molo Busola"

Państwu Stróżyna "Smaki Lata"

Państwu Stróżyna "Na Klifie Cafe"

Państwu Szpak "Bar Kabaczek"

Państwu Szpak "KABACZEK"

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW! I ZAPRASZAMY DO DALSZEJ SPORTOWEJ ZABAWY!