2019-05-29

Rewelacyjne atrakcje w Łebie

27 maja 2019 r. uczniowie IV b odwiedzili park dinozaurów, który jest wizytówką Łeby. Łeba Park zaskoczył uczniów przemyślanie zagospodarowanym terenem, na którym ciekawie można spędzić czas. Najważniejsze były oczywiście dinozaury, które wykonane zostały w skali 1:1. Było ich naprawdę wiele, w różnych miejscach, ukryte w trzcinach, nad stawkiem czy w lesie. Sprawiają ogromne wrażenie swoją wielkością oraz precyzją wykonania. Uczniowie mogli na własne oczy przekonać się, jak groźnie wyglądały te pradawne gady. Teren był naprawdę malowniczy, nie brakowało ciekawych ścieżek, mostków i kładek. Atrakcji było mnóstwo: przejażdżki pojazdami Flinstonów, podróż po Lesie Tajemnic, Zamek Strachu czy Kino 7D. Oglądającym podobała Wioska Indiańska oraz Mini Zoo z różnymi ciekawymi zwierzątkami.