2019-05-31

Zachowaj Trzeźwy Umysł

Jak co roku, Młodzieżowy Patrol Drogowy z naszej szkoły, w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” zorganizował akcję pn. „Jabłko czy cytryna” pod hasłem „Bezpieczna droga dziecka do szkoły”.  Akcję nie mogłaby się obyć bez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego z KPP w Kołobrzegu.
Nasi uczniowie coroczną akcją przypominają kierowcom o zachowaniu szczególnej ostrożności  w okolicach szkół. Każde dziecko chce bezpiecznie dotrzeć do szkoły oraz wrócić z niej do domu.
Funkcjonariuszom biorącym udział w akcji zapewniającym nam na co dzień  bezpieczeństwo na drodze składamy serdeczne podziękowania.
W br. wspomagała nasze działania st.sierżant  Aleksandra Wołejszo  oraz st.sierżant Damian Żołeński.  Uczniowie, którzy wzięli udział w akcji to: Zuzanna Kameduła kl. Va, Angelika Plesiak kl. Va, Wojciech Bartczak kl. Va, Bartosz Kameduła kl. Va, Antonina Oksenfeld kl. Va, Magdlena Bartczak kl. Va, Przemysław Wojciechowski kl. Va.
Organizatorem i koordynatorem była  pedagog szkolny Agnieszka Małetko