2020-06-26

Uczniowie rozpoczęli wakacje

286 uczniów naszej szkoły rozpoczęło w piątek (26.06.20) wakacje.
W tym roku nie było wystąpień artystycznych i uroczystego wręczania świadectw. Uczniowie odbierali je podzieleni na niewielkie grupy, z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Tradycyjnie przyznany został tytuł Prymusa, w tym roku otrzymała go uczennica klasy 6c Justyna Klimorowska, której średnia ocen wyniosła 5,82.
Za nienaganne zachowanie tytułem Ucznia z Klasą w młodszej grupie wiekowej wyróżniono Zuzannę Zatorską.
58 uczniów klas 4 – 8 otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, uzyskując średnią co najmniej 4,75 i wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania.
60 uczniów klas 1 - 7 odebrało Nagrodę Dyrektora, przyznawaną za wysokie wyniki w nauce oraz za dodatkowe osiągnięcia – wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych.
To był nietypowy rok szkolny, z powodu pandemii szkoła w marcu musiała przestawić się na nauczanie zdalne.
Na razie wszystko wskazuje na to, że we wrześniu uczniów czekają już normalne lekcje w szkole. Powrót do nauki stacjonarnej zapowiedział premier Mateusz Morawiecki.