2020-10-19

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Na stadionie lekkoatletycznym im. Michała Barty w Kołobrzegu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W tym roku rywalizacja toczyła się w mniejszych, bo tylko sześcioosobowych drużynach (do tej pory zespoły liczyły po 10 osób). Każdy z zawodników miał do pokonania dystans 800 metrów. Dobrze spisały się nasze szkolne reprezentacje, które wywalczyły trzy pozycje na podium. W ramach Igrzysk Dzieci drugą lokatę zajęła drużyna dziewcząt w składzie: Amelia Klukowska, Olga Męch, Maja Rojek, Oliwia Surdyk, Małgorzata Zając, Zuzanna Zatorska i rez. Julia Kotlińska. Rywalizujące w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zespoły dziewcząt i chłopców w składach: Julia Iwan, Magdalena Bartczak, Justyna Klimorowska, Maria Makowska, Laura Pietrzak i Alicja Szubert oraz Oskar Hawańczak, Ernest Caban, Kuba Jobczyk, Arkadiusz Taramas, Karol Wolniewicz i Sammy Dudek zdobyły trzecie miejsca. Gratulujemy!