2014-10-02

Test wiedzy o zdrowym stylu życia

Podczas Jesiennych Biegów Przełajowych wszyscy nasi uczniowie, którzy przyszli na zawody, wypełniali test dotyczący zdrowego stylu życia, uwzględniający w szczególności tematykę zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. Głównym celem konkursu było rozbudzanie wśród uczniów zainteresowania własnym zdrowiem i problematyką prozdrowotną. Najmłodsi uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej rozwiązali test wspólnie ze swoimi paniami wychowawczyniami. Podczas szkolnego apelu uczniowie klas II – III SP, IV – VI i I – III gim., którzy najlepiej poradzili sobie z zadaniem otrzymali pamiątkowe dyplomy i karnety wejścia na basen. W klasach II – III pierwsze miejsca zajęły: Julia IwanMaria LewandowskaNicole RoszczyńskaSonia Staszak i Aniela Szklarska. Drugie miejsce przypadło Wiktorii Jas, a trzecie Wojciechowi BernatowiNatalii BodziochWeronice Walkowiak i Wiktorii Wruck. W klasach IV – VI bezbłędnie test rozwiązali: Anna Radka i Michał Tokarski, drugie miejsce zajęli Patryk GórnowskiJulia Żolik i Robert Żolik. Trzecie lokaty wywalczyli: Rafał Kubiak, Agata Kwiecińska i Martyna Nowak. W najstarszej grupie najwięcej punktów zgromadził Patryk Karabelski. Na drugim miejscu znaleźli się: Adam Skowronek i Daria Wiśniewska, a trzecim miejscem podzielili się: Natalia AleksiakMateusz BaryckiJędrzej GrzesikMaja PiesikAndrzej ZiółkowskiMarta Znamiec i Martyna Żuchowska.