Zaproszenie na rozstrzygnięcie XII edycji konkursu „ Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią”

XII edycja konkursu „Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią” po raz pierwszy  została objęta patronatem Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Na konkurs literacki wpłynęło 44 prac z całego województwa zachodniopomorskiego.
Dnia 03.11.2014 odbyło się posiedzenie komisji konkursowej, podczas którego nastąpiło rozstrzygnięcie tegorocznej edycji konkursu. Zwycięzcy i wyróżnieni to uczniowie Zespołu Szkół w Krzęcinie, Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim, Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim, Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu, Szkoły Podstawowej nr 7 w Koszalinie, Zespołu Szkół nr 1 w Szczecinie, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie, Gimnazjum w Przecławiu.
Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystego apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości w dn. 10.11.2014 r. o godz. 11.40. Gratulujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom oraz zachęcamy do udziału w przyszłorocznej  XIII edycji.
Wszyscy laureaci zostali powiadomieni telefonicznie i mailowo o rozstrzygnięciu konkursu.