2021-12-13

Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej

Już tradycją naszej miejscowości stało się świętowanie „Mikołajek” na sportowo. Z tej okazji Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” zorganizował Turniej Mini Piłki Siatkowej dla dzieci z rocznika 2011 i młodszych. Do sportowych zmagań zgłosiło się dwanaście siatkarek i… jeden siatkarz. Po emocjonujących pojedynkach „jeden na jednego” zwyciężczynią turnieju z kompletem zwycięstw na koncie została Julia Regińska. Na drugim stopniu podium stanęła Hanna Byczkowiak, a na trzecim Magdalena Kalińska. Pozostałym uczestnikom organizatorzy przyznali ex aequo czwarte miejsce. A byli to Wiktoria Ciborowska, Hanna Cisak, Laila Darabasz, Hanna Gnieciak, Amelia i Zuzanna Kowalczyk, Gabriela Krauze, Matylda Wiśniewska, Bartosz Wolniewicz i Wiktoria Wróblewska. Oprócz tradycyjnych nagród w postaci akcesoriów sportowych, upominków świątecznych, medali i dyplomów na uczestników rozgrywek czekała szczególna niespodzianka, otóż ostatni mecz każde dziecko rozegrało ze swoim rodzicem. Rodzice nie zawiedli, i na parkiecie pojawił się rodzic każdego dziecka! Wielkie podziękowania i gratulacje dla wszystkich rodziców. Po dekoracji uczestnicy mikołajkowej zabawy wraz ze swoimi opiekunami i trenerem udali się na poczęstunek przygotowany przez dzieci przy pomocy rodziców. Dziękujemy serdecznie. Było przepysznie! Organizacja imprezy sfinansowana została ze środków UKS „Sokół” otrzymanych w ramach dotacji z Gminy Ustronie Morskie. Zachęcamy do obejrzenia całej fotorelacji z zawodów przygotowanej przez fotografa Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim Pana Andrzeja Stasiukiewicza na facebooku UKS "Sokół".