2026-06-17
Słodkie chwile klasy 3a w kawiarni
Dnia 8 czerwca 2026 roku uczniowie klasy 3a wybrali się do kawiarni na lody. Wyjście odbyło się w miłej i radosnej atmosferze. Dzieci miały okazję spróbować różnych smaków lodów oraz spędzić wspólnie czas poza szkołą. Wszyscy zachowywali się kulturalnie i przestrzegali zasad bezpieczeństwa. Wycieczka sprawiła uczniom wiele radości i była doskonałą okazją do integracji klasy.






