2021-09-02

Witaj szkoło

Z radością i optymizmem rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022. 1 września o godz. 9.00 zabrzmiał pierwszy dzwonek. Klasy pierwsze spotkały się na sali gimnastycznej z Panią Dyrektor, Panią Wójt, Przewodniczącym Rady Gminy i wychowawcami. Po pasowaniu na ucznia i złożeniu ślubowania najmłodsi uczniowie przeszli do swoich sal lekcyjnych. Uczniowie pozostałych klas spotkali się z wychowawcami i otrzymali informacje dotyczące planu lekcji, organizacji pracy w szkole i zasad związanych z obowiązującym reżimem sanitarnym.  Mamy nadzieję, że nauka stacjonarna będzie trwała w szkole nieprzerwanie do przyszłorocznych wakacji.
Słodkie powitanie przygotowali nauczycielom rodzice klasy 7b. Dziękujemy za miłą niespodziankę i słowa podziękowania za ubiegłoroczną pracę.
Życzymy wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom spokojnego i bezpiecznego nowego roku szkolnego 2021/2022.