2021-11-03

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

Drużyny dziewcząt i chłopców z roczników 2007 - 2008 rywalizowały w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Obie nasze szkolne ekipy po emocjonujących pojedynkach wywalczyły trzecie miejsca. Drużyny zagrały w następujących składach:

- dziewczęta:

Maria Makowska, Justyna Klimorowska, Angelika Plesiak, Małgorzata Zając, Agata Stanisławczyk, Zuzanna Kameduła, Amelia Klukowska, Zuzanna Bolechowska, Julia Dziewulska, Maja Rojek i Laura Pietrzak.

- chłopcy:

Adrian Bahrylo, Kuba Byczkowiak, Bartłomiej Ciania, Kornel Kręglewski, Bartosz Górnowski, Bartłomiej Holz, Przemysław Wojciechowski, Maciej Miętkiewicz, Bartosz Bączkowski, Bartosz Lewandowski, Wojciech Bartczak i Max Krakowski.
Gratulacje!

Koszt przejazdu na zawody pokryty został z dotacji Urzędu Gminy Ustronie Morskie dla UKS "Sokół". Dziękujemy.