2022-06-01

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka cała szkoła została udekorowana kolorowymi balonami, a na uczniów i nauczycieli czekał konkurs „Zgadnij kto to?” Pomysłodawczyniami i organizatorkami konkursu były Małgorzata Grzebielucha i Kaja Gałęzowska, które zebrały od 11 nauczycieli ich zdjęcia z dzieciństwa, a zadaniem uczestników było rozpoznanie, kto się na tych fotografiach znajduje. Na rozstrzygnięcie konkursu poczekamy do piątku.
Mimo niesprzyjającej pogody część klas spędziła Dzień Dziecka w plenerze, niektórzy wybrali się na lody, niektórzy bawili się przy muzyce i seansach filmowych w klasach.
Wszystkim Dzieciom, tym młodszym, starszym i najstarszym życzymy wszystkiego najlepszego, wspaniałego, beztroskiego życia, spełnienia marzeń i uśmiechu każdego dnia.