2022-06-06

Sukces aktorów szkolnego zespołu teatralnego BURSZTYNEK

Dnia 31 kwietnia wzięliśmy udział w XVI Międzyszkolnym Festiwalu Teatrów i Bajek Profilaktycznych w Kołobrzegu. Nasz szkolny zespół teatralny Bursztynek pod kierunkiem p. Elżbiety Kamińskiej zaprezentował przedstawienie pt.: „Kopciuszek mówi nam, że o higienę trzeba dbać”.  Niezwykle utalentowane aktorki zajęły 3 miejsce. Gratulujemy, i życzymy dalszych sukcesów! Wśród  nagrodzonych uczennic na festiwalowej scenie wystąpiły: Amelia Bujniewicz 5b, Arina Hariacha 5b, Maja Holz 5b, Julia Markiewicz 5b, Martyna Mikołajczak 5b, Roksana Tataro 5b, Katarzyna Skonieczna 3b, oraz Elfi Wiciaż 3b. Dziękujemy Pani pedagog Agnieszce Małetko, która bardzo troskliwie opiekowała się uczennicami podczas wyjazdu na festiwal.