6 grudnia

Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewcząt szkół podstawowych.

W tym szczególnym dniu każdego otrzymał mikołajkowy upominek.

12 grudnia

Na dużej sali gimnastycznej odbył się juz V Kiermasz Świąteczny. Dużym powodzeniem cieszyły się bożonarodzeniowe kartki, stroiki, ozdoby oraz przepyszne ciasto i barszczyk z uszkami.

Na małej sali gimnastycznej rodzice mogli porozmawiać z nauczycielami o swoich dzieciach, ich postępach w nauce, trudnościach i sposobach ich przezwyciężenia.

13 grudnia

O godzinie 9.00 trzecioklasiści zmierzyli się z zadaniami próbnego egzaminu w części humanistycznej, a o 12.00 szóstoklasiści przystąpili do próbnego sprawdzianu. Jutro przed gimnazjalistami część matematyczno - przyrodnicza.

O 17.00 w ramach Szkoły Marzeń odbyły się konsultacje rodziców z psychologiem i pedagogiem z kołobrzeskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

15 grudnia

W ramach Szkoły Marzeń uczniowie klas IV i V szkoły podstawowej jadą do teatru Pleciuga w Szczecinie na spektakl "Łabędzieci"! Takim to dobrze!

21 grudnia

Uczniowie gimnazjum pojechali do Kołobrzegu na spektakl w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacyjnego z Wrocławia "Labirynt władzy".

22 grudnia

Jak co roku - w kościele - młodzi artyści z naszej szkoły przedstawili jasełka bożonarodzeniowe "Bóg się rodzi".

Dzisiaj rozpoczyna się przerwa świąteczna. Spotykamy się w szkole dopiero 2 stycznia.

Kiermasz Świąteczny

Próbny sprawdzian i egzamin