1 grudnia

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Dzień Tolerancji.

W szkole podstawowej z tej okazji odbyła się kolejna edycja konkursu "Mam Talent".

Uczniowie gimnazjum przedstawiali kultury różnych narodów.

3 grudnia

W gimnazjum odbył się Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Pingwin”. W konkursie brało udział dziesięciu uczniów. Wioleta Bartczak uzyskała dyplom laureata i nagrodę książkową. Zuzanna Czepukojć uzyskała dyplom wyróżnienia. Serdeczne gratulacje! Koordynatorem konkursu była pani Hanna Caban.

6 grudnia - Mikołajki

Uczniowie klas I - III uczestniczyli w zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury Programie Mikołajkowym z udziałem świątecznych krasnali - pomocników Świętego Mikołaja, które zaprosiły wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Były tańce, zabawy sprawnościowe, śpiewanie zimowych piosenek i wspólne czarowanie. Na końcu dzieci odwiedził Święty Mikołaj, który złożył wszystkim życzenia świąteczne i rozdał na pożegnanie słodkie upominki.

Dla dzieci z klas IV - VI i gimnazjum GOK przygotował w kinie Pegaz familijny seans filmowy "Zemsta futrzaków", po którym każdy widz otrzymał czekoladowy podarunek. Dziękujemy!

9 grudnia

W konkursie czytelniczym "I ty bądź czytelny" uczestniczyli uczniowie klas II i III szkoły podstawowej.

Uczniowie klas V b i III B gimnazjum pojechali na lodowisko do Kołobrzegu. Piątoklasiści odwiedzili również pizzerię, gdzie mogli skonsumować własnoręcznie wykonaną pizzę.

10 grudnia

Uczniowie klas II i III szkoły podstawowej uczestniczyli w konkursie ORTOGRAF.

13 grudnia

W dniu dzisiejszym odbył się konkurs matematyczny "Plus-Minus" dla uczniów klas II i III szkoły podstawowej oraz  konkurs humanistyczny SEZAM dla uczniów klas III.

14 grudnia

Uczniowie klas III szkoły podstawowej uczestniczyli w konkursie matematycznym SEZAM, a dla uczniów klas II i III odbył się konkurs plastyczny KRESKA.

Klasy IV wyjechały do RCK w Kołobrzegu na spektakl "Projekt Romeo"

15 grudnia

Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali najmłodszym wspaniałą zabawę - ,,BAW SIĘ RAZEM Z NAMI! – CZYLI WYŚCIGI NA WESOŁO”. Rywalizowały ze sobą drużyny klasy I a i I b. W ciągu  dwóch godzin lekcyjnych odbyło się 9 wyścigów oraz trzy serie zagadek. Walka była bardzo zacięta, a zwycięstwo przypadło klasie I b (wychowawca: p. Jolanta Sakowska). Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Wyścigi na wesoło dla klas II odbędą się 21 grudnia.

Odbyła się II próba wydajnościowa konkursu informatycznego "Bóbr".

Rozpoczął się trzydniowy próbny egzamin gimnazjalny z Operonem.

16 grudnia

Uczniowie klas VI i I - II gimnazjum uczestniczyli w koncercie umuzykalniającym "Tradycyjny Rock".

20 grudnia

W kalendarz imprez szkolnych na stałe wpisał się Kiermasz Świąteczny - w dniu dzisiejszym można było posmakować wigilijnych potraw i świątecznych ciast, zakupić kartki świąteczne, stroiki i wiele ozdób związanych ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

Podczas Dnia Otwartego rodzice poinformowani zostali o przewidywanych ocenach śródrocznych.

21 grudnia

Uczniowie klas II SP uczestniczyli w zawodach sportowych pod hasłem: ,,BAW SIĘ RAZEM Z NAMI! – CZYLI WYŚCIGI NA WESOŁO”. Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych 9 wyścigów oraz trzy serie zagadek. Walka była bardzo zacięta. Zwycięstwo przypadło klasie II ,,b” (wychowawca: p. Anna Szostek). Gratulujemy! Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki.

22 grudnia

Przepięknym przedstawieniem jasełkowym rozpoczęliśmy przerwę świąteczną.

Życzymy wszystkim, aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

Miło nam jest poinformować, że Radek Stanisławczyk zakwalifikował się do wojewódzkiego etapu  konkursu  matematycznego z elementami przyrody, a Maja Rymaszewski została laureatką konkursu języka niemieckiego. Serdeczne gratulacje i życzenia osiągnięcia jak najwyższych wyników w etapie wojewódzkim!