2013-09-24

Wybory do Samorządu Uczniowskiego szkoły podstawowej

Uczniowie klas II – III  wzięli aktywny udział w wyborach do samorządu uczniowskiego. Na członków SU głosowało 64 uczniów i 6 nauczycieli.
Najwięcej głosów uzyskali: Olejnik Mateusz z kl. II a, Staszak Sonia z kl. II a, Drewniak Karolina z kl. III a, Cyran Nikola z kl. III a, Dawidowska Roksana z kl. III a, Sola Kaja z kl. II b. Opiekunem SU jest p. K. Skrzypkowiak.

Również uczniowie klas IV - VI brali udział w  wyborach do Samorządu Uczniowskiego. Do wyborów zgłoszono 16 kandydatów. Każda klasa mogła przeprowadzić kampanię wyborczą dla wybranych kandydatów, a następnie oddać głos na tych, którzy ich zdaniem najlepiej przysłużą się społeczności uczniowskiej.  W głosowaniu wzięło udział 67 uczniów oraz 14 nauczycieli.
Przewodniczącą Zarządu Samorządu Uczniowskiego została Justyna Kruk, zastępcą przewodniczącej Julia Jurgielewicz oraz skarbnikiem Oliwia BujniewiczFunkcję opiekuna pełnić będzie P. Sylwia Budna.