2013-11-22

„Mam Talent”

Już po raz piąty w naszej szkole z okazji Dnia Tolerancji i Życzliwości, odbył się konkurs „Mam Talent”. Jak co roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów. W drodze castingu zostało wyłonionych 14 uzdolnionych uczestników. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty wokalne, taneczne, muzyczne, a nawet plastyczne. Szacowne jury w składzie: Agnieszka Chylińska ( Julia Jurgielewicz), Małgorzata Foremniak ( Justyna Kruk) oraz Kuba Wojewódzki (Jakub Kurzyński) nagrodzili następujących uczestników:

W kategorii klas I-III:

I miejsce - Marta Ciba z  kl. III b
II miejsce - Weronika Walkowiak z kl. I a

III miejsce - Maksym Kalociński z kl. II a

W kategorii klas IV - VI:

I miejsce - Klaudia Szulecka z kl. VI a

II miejsce - Julia Bałtruszis, Martyna Kudlińska i Wiktoria Stróżyna z kl. VI b
III miejsce - Marta Walkowiak z kl. IV

W roli prowadzących - Marcina Prokopa i Szymona Hołowni - wystąpiły Wiktoria Puczyńska oraz Zuzanna Pryłowska. Podczas uroczystości obchodów Dnia Tolerancji i Życzliwości Wiktoria i Zuza wcieliły się w role podróżniczek poszukujących Wyspę Tolerancja, a Anna Radka recytowała wiersz pt. „Wyspa Tolerancja”. Gościem specjalnym był piłkarz z  klubu „Astra Ustronie Morskie” - pochodzący z Senegalu - Dudu. Opowiedział uczniom o swojej karierze piłkarskiej, o wysiłku i  trudzie, który należy włożyć w swoją pasję, a przede wszystkim o tolerancji wobec odmiennej narodowości.

"Mam Talent" w klasach I - III

"Mam Talent" w klasach IV - VI