2014-03-24

Zespół Szkół Morskich – tradycja i nowoczesność

Uczniowie klas III gimnazjum będą wkrótce podejmowali decyzje dotyczące wyboru szkoły ponadgimnazjalnej. Wszystkich informacji o szkołach powiatu kołobrzeskiego, o kryteriach przyjęć, sposobie punktacji, rodzajach klas można szukać w serwisie internetowym www.nabor.progman.pl/infokolobrzeg. Pomóc w dokonaniu wyboru mogą także bezpośrednie spotkania z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych.
W poniedziałek 24 marca gościliśmy nauczyciela i uczniów z Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu. Promowali oni swoją placówkę, mówiąc o nowych programach nauczania, nowoczesnej bazie dydaktycznej, sprzęcie i technologiach, proponowali naukę w atrakcyjnych i poszukiwanych zawodach. ZSM to pierwszy krok do spełnienia marzeń o pracy na morzu.