2014-04-04

Pięciu biegaczy w finale wojewódzkim

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W zawodach zorganizowanych na terenie parku w Ustroniu Morskim uczestniczyło 44 uczniów szkół podstawowych oraz 77 uczniów gimnazjów z powiatu kołobrzeskiego.
Pięciu naszych reprezentantów wywalczyło prawo udziału w finale wojewódzkim, który odbędzie się 8 kwietnia w Policach. Jako pierwsza na mecie w kategorii gimnazjalistek na krótszym dystansie (w ramach gimnazjady rozgrywane były dwa biegi – krótszy i dłuższy dystans) ,,zameldowała się" Martyna Żuchowska, a dwie pozycje za nią Daria Wiśniewska. Na trzecim miejscu sklasyfikowana została Marta Znamiec, która rywalizowała na dłuższym dystansie. Piątą, premiowaną awansem pozycję wywalczył gimnazjalista Sebastian Żuchowski. W rywalizacji szkół podstawowych najlepszym naszym biegaczem okazał się Daniel Makowski zajmując czwarte miejsce. Najlepsi otrzymali dyplomy i medale.
Powodzenia w mistrzostwach województwa!