2014-05-19

Apel dla uczniów gimnazjum podsumowujący inaugurację VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich

W dniu dzisiejszym odbył się apel dla uczniów gimnazjum podsumowujący sobotnią inaugurację VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Wręczono medale, dyplomy i nagrody najlepszym uczniom w konkurencjach sprawnościowych oraz Międzyklasowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej. W pierwszej ,,dziesiątce” znaleźli się: Błażej Orzeł, Radosław Stanisławczyk, Maja Piesik, Julia Wincza, Marta Znamiec, Daria Wiśniewska, Patryk Pogorzelec, Sebastian Żuchowski, Oliwia Żytowiecka i Martyna Żuchowska. W Międzyklasowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej najlepsi okazali się najstarsi – czyli zespół klas trzecich – Kamila Kordowska, Oliwia Łukasiewicz, Grzegorz Sianos, Krzysztof Kordys, Radosław Stanisławczyk i Patryk Pogorzelec.