2014-05-21

Uwolnij misia

Pani Natalia Jastrzębska – instruktorka Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim - przeprowadziła dzisiaj w klasach I – III szkoły podstawowej zajęcia związane z organizowaną w dniach 12 – 29 maja 2014r. społeczną akcję charytatywną pt. „Uwolnij Miśka … czyli Wielka Zbiórka Misiów i Zabawek dla dzieci potrzebujących”. Zachęcała dzieci do przynoszenia „dziecięcych fantów” tj. zabawek i książeczek dla dzieci – zarówno nowych jak i używanych, ale zadbanych, a także środków  pielęgnacyjnych dla dzieci młodszych oraz kolorowanek i przyborów plastycznych.
Zebrane fanty zostaną podarowane dzieciom z koszalińskiego Hospicjum im. M. Kolbego oraz dzieciom potrzebującym z powiatu koszalińskiego i kołobrzeskiego.
Pod okiem p. Natalii dzieci wykonywały „misiowe prace”, które będą umieszczone na wystawie projektowej. Wydarzenie finałowe pt. „Laurka z Misiem” odbędzie się 29 maja o godz. 18.18 w sali widowiskowej GOK.