2014-05-23

Turniej Recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta polne"

23 maja w sali teatralnej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta odbyły się powiatowe eliminacje 46. Turnieju Recytatorskiego "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta polne", którego głównym celem jest poszerzanie horyzontów myślowych i kręgu zainteresowań dzieci i młodzieży poprzez poszukiwanie wartościowej literatury, propagowanie wśród nich piękna i kultury języka polskiego oraz pogłębianie przyjaźni wśród uczestników turnieju.
Naszą szkołę reprezentowało sześć osób. Wyróżnienia otrzymali: Nikola Cyran, Lena Michałowska, Martyna Kudlińska i Maria Kowalik. Organizatorzy postanowili docenić zaangażowanie i wysiłek uczestników turnieju, dlatego wszyscy recytatorzy otrzymali dyplomy i nagrody.
Dziękujemy wszystkim za udział i włożony trud w przygotowanie, a wyróżnionym gratulujemy.