2014-05-23

I miejsce Soni w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Europa naszym wspólnym domem"

W piątek, 23 maja, Przemysław Krzyżanowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej wziął udział w rozstrzygnięciu i wręczeniu nagród w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla przedszkolaków i uczniów klas I-III szkół podstawowych . „Europa naszym wspólnym domem”.
Konkurs polegał na indywidualnym wykonaniu pracy plastycznej na jeden z trzech tematów:
10 LAT POLSKI W UNII EUROPEJSKIEJ
„OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA” - ZABYTKI UNESCO W POLSCE
PRZEWODNIK PO WYBRANYM KRAJU EUROPY

Uroczystość odbyła się w Szkole Podstawowej nr 4 w Koszalinie. XII edycja konkursu została objęta Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Koszalina.
W tegorocznej  edycji konkursu wzięło udział 439 uczestników z 13 województw.
W kategorii „Przewodnik po wybranym kraju Unii Europejskiej” I miejsce otrzymała  Sonia Staszak - uczennica klasy II a naszej podstawówki.

Serdeczne gratulacje!