2019-06-05

Sztafety pływackie na koniec

Finał emocji! W sobotni poranek odbyły się sztafety pływackie 2 x 50 m, wiek dwójki zawodników nie mógł przekraczać 100 lat. Zawody zakończyły szereg imprez sportowych współorganizowanych przez Szkołę Podstawową i Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w Gminie Ustronie Morskie. Na starcie stanęło 9 sztafet i wszystkie pary zostały sklasyfikowane. Po bardzo emocjonującym i wyrównanym finiszu sędzia zadecydował, że zwyciężyła sztafeta Roksany Hofman i Patrycji Dojki z czasem 1.02,35 min., przed Justyną Klimorowską i Marią Makowską z wynikiem 1.02,36 min. Trzecią pozycję zajęła Małgorzata Zając i Magdalena Bartczak z rezultatem 1.09,44 min. Gratulujemy wszystkim uczestnikom pływackiej formy!

Najlepsze pary sztafet otrzymały medale, dyplomy oraz zaproszenie na słodkości od naszych sponsorów:
- Państwo Męch "Cafe Ambrozja"
- Pani Pawłowska "Avonlea Garden Cafe"
- Państwo Rejbo "GOFRY - LODY"
- Państwo Sola "Cafe Solap"
- Państwo Sola "Molo Busola"
- Państwo Stróżyna "Smaki Lata"
- Państwo Stróżyna "Na Klifie Cafe"
- Państwo Szpak "Bar Kabaczek"
- Państwo Szpak "KABACZEK"

Zarząd Uczniowskiego Klubu "Sokół" skłąda serdeczne podziękowania w/w firmom za zaproszenie zwycięzców rozgrywek sportowych do swoich punktów gastronomicznych.