2014-10-30

Dzień Szalonych Duchów

Dnia 29 i 30 października w naszej szkole od rana szalały wesołe duchy. Na początku pojawiły się w klasie I b i I c. Spotkały się tam na słodkim poczęstunku czarownice, wampiry i strachy. Wbrew pozorom wcale nie były straszne, tylko radosne i wesołe. Mimo groźnego wyglądu uśmiechały się i cieszyły ze swojego spotkania, które odbyło się przy dźwiękach polskich nagrań. Duchy, czarownice i inne zabawne stwory harcowały w kole wesoło pląsając. Stół uginał się od łakoci. W szkole duchom się podobało, a smakołyki były przednie, bo radosne stworzenia zostały, aż do popołudnia.
Halloweenowa dyskoteka przebiegała w atmosferze dobrej zabawy, a wymalowane buzie, peruki i stroje bardzo utrudniały rozpoznanie właściciela. Szalone Duchy bawiły się w „pokojowym” nastroju.