2022-12-11

Mikołajki na sportowo

Dziewczęta sekcji siatkarskiej UKS „Sokół”, podopieczne trenera Krzysztofa Grzywnowicza, rozegrały na swoim parkiecie Międzyszkolny Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej w grze „dwójkami”. W mikołajkowej sportowej zabawie udział wzięły dziewczęta urodzone w roku 2011 i mł. Z naszego zaproszenia skorzystały pary z kołobrzeskich szkół nr 6 i 7. Łącznie o medale rywalizowało dwanaście dwójkowych zespołów, sześć naszych i sześć przyjezdnych, z których każdy rozegrał po jedenaście pięciominutowych spotkań. Po zaciętych pojedynkach dwiema najlepszymi parami okazały się nasze zawodniczki – Magdalena Kalińska z Julią Regińską, przed Hanną Byczkowiak i Matyldą Wiśniewską. Obie pary zgromadziły taką samą ilość punktów za wygrane mecze, zadecydował wynik bezpośredniego spotkania. Trzecie miejsce przypadło drużynie z SP nr 7 – Zuzannie Wiśniewskiej i Monice Kaźmierskiej. Ponadto nasz klub i szkołę dzielnie reprezentowały: Katarzyna CianiaWiktoria CiborowskaHania CisakLaila DarabaszLena IwańczykGabriela KrauzePola Marciniak i Wiktoria Wróblewska. Brawo dziewczęta! Organizacja turnieju możliwa była dzięki dotacji Urzędu Gminy Ustronie Morskie dla UKS „Sokół”.