2021-12-20

Razem na Święta 2021

Samorząd Uczniowski i świetlica szkolna zachęciły uczniów i pracowników szkoły do wzięcia udziału w akcji zainicjowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. W ramach tego przedsięwzięcia odbyła się zbiórka karmy dla zwierząt, kocie i psie przysmaki opiekunka samorządu pani Beata Wincza zawiozła do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Kołobrzegu. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę. Świadczy to o Waszym wielkim sercu i jeszcze większej wrażliwości na los bezdomnych zwierząt.
W ramach tej samej akcji „Razem na święta”, przygotowane przez panią Danutę Lewosińską piękne kartki świąteczne przekazaliśmy pani Dorocie Gałęzowskiej ze Stowarzyszenia Seniorów "Róża Wiatrów".
Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Dzięki wzajemnej pomocy możemy sprawić, aby stały się one jeszcze piękniejsze i radośniejsze.